Golf Channel Polska patronuje naszemu turniejowi

BMW Business League Poland 2016 - 31.08.2017

Golf Channel Polska patronuje naszemu turniejowi


Sport, transmisje na żywo, programy rozrywkowe i lifestyle’owe, a wszystko spod znaku golfa. Kanał telewizyjny Golf Channel Polska objął patronatem turniej BMW Golf Cup Ladies Edition.

Golf Channel Polska to wyjątkowy kanał telewizyjny, który skupia się na wszystkim tym, co sprawia nam radość – na golfie. Z kolei BMW Golf Cup Ladies Edition to turniej golfowy poświęcony wyłącznie kobietom, rozgrywany na wysokim sportowym poziomie i z niezwykłymi nagrodami. Golf Channel Polska objął go patronatem.

Golf Channel Polska jako jedyny kanał w kraju transmituje na żywo, z polskim komentarzem, serię turniejów PGA TOUR. Realizacja w jakości HD, z wykorzystaniem najnowszych technologii jak np. graficzne śledzenie lotu piłki, sprawia, że golfa ogląda się na najwyższym poziomie.

Można tu śledzić pojedynki Jordana Spietha, Dustina Johnsona, Rory’ego McIlroya, Do tego kobiece turnieje golfowe LPGA oraz relacje z Challenge Tour, gdzie startuje najlepszy polski golfista Adrian Meronk.

Turniej BMW Golf Cup Ladies Edition objął patronatem także „Golf&Roll”, magazyn golfowy nr 1 w Polsce, magazyn „Monogram”, portal kobiet biznesu Business&Prestige oraz Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet.