Przeżyj golfową przygodę życia

BMW Business League Poland 2016 - 06.09.2017

Przeżyj golfową przygodę życia


W 2016 r. Agata Bill wygrała wyjazd do Dubaju na światowy finał BMW Golf Cup International. Polska drużyna zajęła tam na 23. miejsce (na 40 krajów), a z Polaków indywidualnie najlepiej wypadła Agata Bill (zajęła 12 miejsce na 114 zawodników). Była to dla niej „golfowa przygoda życia”.

Po powrocie zawodniczka relacjonowała wydarzenie dla magazynu „Golf&Roll”: – Spodziewaliśmy się wielu atrakcji, ale rozmach, z jakim organizatorzy podeszli do sprawy przerósł nasze nawet najśmielsze oczekiwania – mówiła Agata Bill i wymieniała kolejne punkty programu.

Wśród atrakcji znalazły się m.in. wyprawa na pustynię z pokazem fajerwerków i walk Beduinów, muzyka na żywo, a także kolacja ze specjałami kuchni arabskiej. Akademię golfa poprowadził dla zawodników legendarny Colin Montgomerie, który wręczał również nagrody podczas gali zamknięcia.

Przygoda życia

Dodatkowo osoby towarzyszące zawodnikom miały swój osobny program i zwiedziły na przykład najwyższy na świecie drapacz chmur Burj Khalifa.

Agata Bill: – Polecam taki wyjazd każdemu, kto chce przeżyć golfową przygodę życia.

Film z finału w Dubaju:

Wyjazd na światowy finał cyklu golfowego BMW to główna nagroda w naszym turnieju BMW Golf Cup Ladies Edition. Sprawdź inne nagrody >>

Tags:
,