Tylko dla kobiet

BMW Business League Poland 2016 - 28.07.2017

Tylko dla kobiet


Stworzony tylko dla kobiet i z wyjątkową nagrodą, która może przydarzyć się raz w życiu. Zapraszamy na BMW Golf Cup Ladies Edition!

Kobiety w Polsce coraz liczniej grają w golfa i odnoszą coraz większe sukcesy, ale wciąż brakuje turniejów wyłącznie dla kobiet. BMW Golf Cup Ladies Edition został stworzony specjalnie dla amatorek golfa i wypełnia tę lukę.

Kobiecy turniej

Firma BMW od lat wspiera golfa na całym świecie, w tym w Polsce przy organizacji BMW Golf Business League. Turniej BMW Golf Cup Ladies Edition wydaje się naturalnym krokiem w rozwoju golfowej oferty.

– Nasza Biznes Liga pozostaje raczej „męskim” turniejem, w którym panie uczestniczą sporadycznie. Do wygrania jest tutaj wyjazd na światowy finał BMW Golf Cup International. Chcieliśmy, aby kobiety mogły powalczyć o tę fantastyczną nagrodę tylko w swoim gronie – mówi Kinga Budzisz, brand experience customer manager w BMW Polska.

Tylko raz

Główna nagroda sprawia, że mistrzostwa BMW to niepowtarzalne wydarzenie. Wyjazd na światowy finał to przygoda „once in a lifetime” – można wyjechać i przeżyć to tylko raz.

W ubiegłym roku finał BMW Golf Cup International odbył się w Dubaju. W tym roku finał odbędzie się w RPA na polu Fancourt Golf Resort.

Zapisy: golfbooking.pl